The پلمپ دفاتر قانونی Diaries

♦️ برای ثبت اسناد و مدارک حسابداری، باید از خودکار، روان‌نویس و یا خودنویس استفاده شود؛ رنگ خودکار دفاتر قانونی باید مشکی باشد.

تشکل های قانونی مانند (انجمن ها، احزاب، اتحادیه های صنفی)

♦️ در صورت بروز اشتباه در دفاتر قانونی، از تیغ و یا لاک غلط‌گیر استفاده نکنید؛ در چنین مواقعی باید با خودکار قرمز روی عبارت اشتباه یک خط می‌کشیم؛ سپس صحیح آن را با خودکار مشکی در بالای آن درج می‌کنیم.

دفتر روزنامه، دفتری است که در آن ریز هزینه ها و سود و زیان به صورت روزانه وارد میشود.

با پر کردن فرم تماس یا شماره گیری تلفن های ما از مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

پس از آخرین اصلاحیه آیین نامه تحریر دفاتر قانونی، تنها ملاک ارزیابی حوزه مالیاتی رسیدگی به دفاتر پلمپ قانونی، دفاتر روزنامه و کل است و دفاتر درآمد و هزینه از معیارهای ارزیابی حذف شده است.

روش نوشتن دفتر روزنامه با درج کلیه اسناد حسابداری به ترتیب وقوع ادامه می‌یابد تا صفحه به پایان برسد.

همه اشخاص حقیقی و حقوقی که در زمینه صادرات و واردات فعالیت می کنند مسلما به کارت بازرگانی نیاز دارند و برای دریافت کارت بازرگانی نیز ملزم به انجام پلمپ دفاتر قانونی هستند.

ارائه اظهارنامه مالیاتی نیز نیاز به پلمپ شدن دفاتر قانونی دارد و در صورتی که در این باره کوتاهی کنید، از سوی اداره دارایی مشمول جرایم سنگینی خواهید شد.

اگر نياز به تهيه اطلاعات تفضيلي يا جزئيات بیشتر از بعضي از فعاليتهاي مالي دارید ، می توانید از دفتر معین استفاده کنید . دفتر معين براي هر حساب دفترکل که شامل حسابهاي متعدد و جداگانه اي است ، نگهداري مي شود و در نتيجه حساب مربوط در دفتر کل يک حساب کنترل خواهد بود ، که همواره مانده آن با جمع مانده هاي حسابهاي مربوط در دفتر معين مطابقت دارد .

در روش دوم با مراجعه به موسسه متخصص ثبتی و حقوقی و در اختیار گذاشتن مدارک و مجوزهای لازم به کارشناسان ثبتی خیال خود را از صحیح و به موقع انجام شدن امور آسوده خواهید کرد وب سایت و تنها با یکبار مراجعه به موسسه کارهای ثبت دفاتر را به سرانجام خواهید رساند .

لطف بفرمایید همکاران محترم شما در صورت امکان علاوه بر فایل صوتی اسکن جزوه اگر بوده را هم ایمیل بفرمایند

برای دریافت نرم افزار میبایست شرایت اون شرکت نرم افزاری که مد نظرتون میباشد را بررسی نمایید و بستگی به شرایط انها دارد .

کپی روزنامه رسمی مربوط به آخرین تغییرات ثبتی شرکت (در رابطه با تغییر مدیران، دارندگان امضا، نام، نوع شخصیت حقوقی و مرکز اصلی)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “The پلمپ دفاتر قانونی Diaries”

Leave a Reply

Gravatar